Komu za co děkuje Festival na ulici?

Devět dní se v ulicích Plzně jedlo, pilo, hodovalo, ale hlavně tančilo, hrálo, stavělo, zvučelo, fotilo, tleskalo a tak nějak celkově radovalo a užívalo. A teď je potřeba, aby se děkovalo.

Příspěvek můžete sdílet...

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Napřed se všechno domluvilo, zorganizovalo a na šesti místech v centru Plzně postavilo, nazvučelo a uvařilo. Festival na ulici děkuje brigádníkům, bedňákům, výčepním, různým produkčním a hromadě dalších lidí v zázemí téměř neviditelných, kteří s tím vším několik měsíců ve dne v noci pomáhali.

V pátek to vypuklo, a do další soboty se hrálo, bubnovalo, moderovalo, zpívalo, vystavovalo, mluvilo, učilo, tančilo a všelijak jinak veřejně vystupovalo. Velký festivalový dík patří více než 130 kapelám a všem dalším účinkujícím a organizacím, kteří slíbili, přijeli a ukázali co umí.  

Plzeňské publikum se se po všech devět dní krásně hromadilo, poslouchalo, tleskalo, pobrukovalo, nové kapely objevovalo, do rytmu poskakovalo, spontánně jamovalo, a to bez ohledu na přízeň či nepřízeň počasí. Festival si všech svých návštěvníků váží a děkuje jim za to, že s ním byli a jak moc byli skvělí.

Někde mezitím tím vším se zběsile pobíhalo, fotilo a točilo. To abyste měli na co koukat a co sdílet i po zbylých 374 dní v roce. Na své fotografy a kameramany je Festival na ulici hodně pyšný a tak jim klukům a holkám taky děkuje, protože zážitky, fotky a videa nám zůstanou i po jeho skončení. 

A za to, že se o tom v Plzni a okolí vědělo, že se za to neplatilo a hlavně že se všechno to „-lo“ vůbec mohlo dít, věnuje festival velký dík novinářům a všem svým partnerům.

Vám všem děkujeme a brzy začneme připravovat další ročník. Aby se nám tam zase všem spolu tak hezky užívalo a radovalo 😊.

Akci podporují:
Město Plzeň – Kulturní Plzeň

HLAVNÍ PARTNER:
Skupina ČEZ

PARTNEŘI:
Plzeňská teplárenská, Plzeňský kraj, Nadace 700 let města Plzně, OSA, Sportmanie Plzeň, Plzeňská filharmonie, Městský obvod Plzeň 4, WP Hosting, PMDP, Městský obvod Plzeň 3, Obytná zóna Sylván, Radovánek, Dagro, Unie výtvarných umělců Plzeň

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI:
Kiss Radio, Radio BEAT, Country Radio, Signál radio, Rádio Samson, Český Rozhlas Plzeň, Rádio Západ, PlzeňskéKapely.cz, ZAK TV, plzen.cz, Deník, Kudyznudy.cz, Žurnál, Plzeňoviny.cz, A11

Přečtěte si dále...

Aktuality

Kulatiny Festivalu na ulici

Jak jinak oslavit 30. ročník než pořádnou muzikou. Program je téměř hotový, můžete začít vybírat a chystat se.

Aktuality

Festivalová děkovačka

Návštěvníci děkují potleskem, umělci na pódiu přídavky a úklonami. Festival tímto článkem děkuje a tleská všem, bez kterých by nemohl proběhnout.

Prohlédněte si program

a vyražte na festival!