Kulatiny Festivalu na ulici

Jak jinak oslavit 30. ročník než pořádnou muzikou. Program je téměř hotový, můžete začít vybírat a chystat se.

Příspěvek můžete sdílet...

Pro spěchající návštěvníky jsou základní informace tyto:
Video pozvánku naleznete zde
Program naleznete zde

Videokoukače a Programovybírače jsme snad uspokojili, přidáváme tedy ještě pár slov pro Písmenkočteče:

Festival na ulici letos opět v srpnu rozehraje během devíti dnů pět scén – Náměstí Republiky, U Branky, Proluku, Zach’s Pub a Anděl Music Bar.

Kapely z Plzně a okolí jsou samozřejmě základ. Pro ně a jejich fanoušky festival před 30 lety vzniknul, s nimi oslaví i kulatiny. Budou jich desítky, a je mezi nimi i velká část headlinerů – například Lucie revival a X-Cover (18.8.), Děda Mládek Illegal Band (19.8.), Znouzectnost(20.8.), COP (22.8.), V3Ska (23.8.) nebo Semtex (26.8.).

Festival na svou oslavu ale pozval i mimoplzeňské kapely – jen ať vidí, jakou tady máme pěknou akci. Koukat a hrát tedy budou například: Ivan Hlas (21.8.), Tereza Balonová (18.8.), Zooblasters (24.8.), Etc… (21.8.) nebo Gaia Mesiah (26.8.).

Hollywood s Plzeňskou filharmonií se stal už vlastně takovou pěknou tradicí, Koncert filmových melodií proběhne na Náměstí Republiky v neděli 20.8.2023.

Vstup je samozřejmě zdarma na muziku i doprovodný program (Tanec na ulici, různá divadelní představení s Culinkou v čele, výstavy a bohatý výběr aktivit pro rodiny s  dětmi). 

Přečtěte si dále...

Aktuality

Kulatiny Festivalu na ulici

Jak jinak oslavit 30. ročník než pořádnou muzikou. Program je téměř hotový, můžete začít vybírat a chystat se.

Aktuality

Festivalová děkovačka

Návštěvníci děkují potleskem, umělci na pódiu přídavky a úklonami. Festival tímto článkem děkuje a tleská všem, bez kterých by nemohl proběhnout.

Prohlédněte si program

a vyražte na festival!