Festivalová děkovačka

Návštěvníci děkují potleskem, umělci na pódiu přídavky a úklonami. Festival tímto článkem děkuje a tleská všem, bez kterých by nemohl proběhnout.

Příspěvek můžete sdílet...

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Letos to vezmeme pěkně chronologicky. Festival po svém posledním ročníku 2021 ještě ani pořádně neusnul, a pořadatel se svým týmem už na podzim začal připravovat další rok. Bez nich by to fakt nešlo, a tak jim moc děkujeme. Nešlo by to ale ani bez podpory města Plzeň, všech partnerů a novinářů. Teda – možná by to bez nich šlo, ale rozhodně by pak nešly desítky tisíc návštěvníků na všechny koncerty zadarmo. Děkujeme jim všem, velkým i malým, a vy jim můžete poděkovat tím, že se na konci článku podíváte na jejich seznam.

Ještě než se Festival úplně probudil, přišli pro něj pracovat brigádníci, bedňáci, zvukaři, produkční, výčepní a všichni ti, bez kterých by Festival sám neušel ani jeden programový krůček. Za to jim děkujeme vestoje, vleže i vsedě.

 

Kapely přijely a vystoupily – nejenom proto, že by to bez nich nešlo, ale především proto, že je to bavilo a Festival mají rády. I Festival má rád kapely a všechny další účinkující – divadelníky, moderátory, tanečníky, výtvarníky či neziskovky. Tohle kamarádství zaslouží extra potlesk.

Při letošním promočeném počasí by bohatě stačilo návštěvníkům poděkovat za to, že vůbec přišli…  Festival si není jistý, jestli bylo více deštníků či pláštěnek, ale spousta z nich tančila, zpívala a bavila se, a to stojí za velký potlesk.

Všechny potlesky a děkovačky jsou silným, ale rychlým zážitkem. Aby nám všem zůstaly v paměti, na diskách a sociálních sítích, běhají po celém festivalu ve dne v noci, v horku i v dešti, naši fotografové a kameramani. Děkujeme jim, tleskáme a jejich díla s radostí sdílíme a vypouštíme do světa.

S poslední festivalovou písničkou přišel jen zdánlivý klid – ona parta neviditelných ze zázemí totiž opět nastoupila, a možná jim v tuto chvíli můžeme ještě jednou alespoň na dálku poděkovat a zamávat. Tahle parta má dvojitý potlesk po právu – bez ní by se Festival sám ke svému zimnímu spánku neuložil. Dobrou noc, ještě jednou díky a za rok se zase těšíme!

Děkovačka partnerům, bez kterých by to nešlo:
Město Plzeň 

HLAVNÍ PARTNEŘI
Skupina ČEZ, Lexus Karlovy Vary

PARTNEŘI         
Plzeňský kraj, Nadace 700 let města Plzně, Plzeňská teplárenská, OSA, Plzeňská filharmonie, ČEPSPMDP, MO Plzeň 3, MO Plzeň 4, Obytná zóna Sylván, Unie výtvarných umělců Plzeň, WP HostingDagro

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
Kiss Radio, Radio BEAT, Country Radio, Spin rádioČeský rozhlas, Rádio SmilePlzeňskéKapely.czZAK TV, Plzen.cz, Deník, Kudyznudy.cz, Festivaly.eu, Plzeňoviny.cz, QAP

ZÁŠTITU POSKYTLI
Primátor města Plzně – Mgr. Pavel Šindelář
Náměstkyně primátora města Plzně – Mgr. Eliška Bartáková
Hejtman Plzeňského kraje – Rudolf Špoták
Starosta MO Plzeň 3 – Mgr. David Procházka
Radní pro oblast kultury, cestovního ruchu a památkové péče Plzeňského kraje – Ing. Libor Picka

Přečtěte si dále...

Aktuality

Kulatiny Festivalu na ulici

Jak jinak oslavit 30. ročník než pořádnou muzikou. Program je téměř hotový, můžete začít vybírat a chystat se.

Aktuality

Festivalová děkovačka

Návštěvníci děkují potleskem, umělci na pódiu přídavky a úklonami. Festival tímto článkem děkuje a tleská všem, bez kterých by nemohl proběhnout.

Prohlédněte si program

a vyražte na festival!