Co chystá Tomáš Mouřenec?

Pozval přes dvacet hostů, nahrál nový single, natočil videoklip a připravil skladby, které zazní pouze jednou. Exklusivně na Festivalu na ulici.

Příspěvek můžete sdílet...

Tomáš Mouřenec & Friends dostojí názvu svého speciálního festivalového projektu ve středu 25. srpna od 20,30 hod na náměstí Republiky. Proběhne zde křest debutového sólového singlu s názvem Dvojí tvář, premiéra nového videoklipu, zazní skladby úplně nové a také některé, které v  jiných formacích nezazněly a jindy už ani nezazní. 

Jednotlivé hosty se Tomáš rozhodnul představit v rámci miniseriálu na své FCB události. Vzhledem k jejich celkovému počtu to ale asi bude docela honička, proto nabízíme malé shrnutí a citace v tomto článku. 

Tomáš Mouřenec

První díl – Michal Šindelář – „Kamarád a muzikant snad od plenek, který se mnou určitou etapu vystupoval v kapele X-Cover, ale samozřejmě mimo tuto formaci vznikaly a vznikají věci nové. Kromě skvělého songu od Police a pana Stinga, který jsme při dlouhé Covidové pauze pro radost spolu natočili, zahrajeme i dvě novinky, které vyjdou na nové Michalovo desce a to písně Máš to mít a Make Up. Zvláštně druhá zmíněná je song, který by jste od nás asi nečekali…“

Díl druhý je „ve znamení kombinace přátel, které mám moc rád. Jeden z počinů, který taky uslyšíte, je tento značně odlišný cover od pana Stinga (mrkněte sem). Takže jsem moc rád, že se mnou na pódiu uvidíte nejen v této písni Jana Somolíka Michala Beránka

Díl třetí, k dnešnímu dni poslední, je o „úderném bubeníkovi Richardovi Scheuflerovi Jr., který natočil drum track do mého nového singlu, navíc se stará o mix a master celého songu. Je to po dlouhých 7 letech, co jsme se opět potkali při spolupráci, a na náměstí si spolu střihneme nejednu věc včetně tohoto nového singlu.“ 

Máte rádi kvízy a spojovačky? Znáte hudební (nejen) plzeňskou scénu? Pak si zkuste cvičně propojit následující hosty pozvané na Tomášův projekt (Michal Faitl – Martin Zakkiss Juha – Filip Nováček – Jakub Kořínek – Jan Lichťa Lichtenberg – Pavel Mouřenec – Jiří Pelnář – Marek Abrahám) s kapelami, ve kterých hrají či hráli: ILL Fish, X-Cover,  POPs,  Hookers  & Covers, Mandrage, Walda Gang, Rock Opera, Bára Poláková, Palice, Mouřenec, Gang ala Basta, Semtex, Jakub Kořínek & Katka Misíková, Seventh Passion, Pilsen Queen Tribute Band, Airfare.

Seznam je to z obou stran dlouhý a zdaleka ne konečný. Nějaké výhry nebo prozrazení správného řešení spojovačky nečekejte. Přijďte prostě 25. srpna na festival a hvězdné obsazení tohoto koncertu si zkontrolujte osobně. Souhlasíme s Tomášem, že to „bude skvělá jízda a máte se na co těšit“.

Přečtěte si dále...

Aktuality

Kulatiny Festivalu na ulici

Jak jinak oslavit 30. ročník než pořádnou muzikou. Program je téměř hotový, můžete začít vybírat a chystat se.

Aktuality

Festivalová děkovačka

Návštěvníci děkují potleskem, umělci na pódiu přídavky a úklonami. Festival tímto článkem děkuje a tleská všem, bez kterých by nemohl proběhnout.

Prohlédněte si program

a vyražte na festival!