Hollywoodské hity s Plzeňskou filharmonií

Slíbili jsme, že rozšíříme žánry, tak tady to máte. Největší hudební těleso Festivalu na ulici zahraje 22. srpna nejslavnější melodie Hollywoodu.

Příspěvek můžete sdílet...

S tímto mimořádně atraktivním programem vyprodává Plzeňská filharmonie mnohatisícové haly v Německu nebo Rakousku. Plzeňané tak daleko jezdit nemusí – pro stejný nebo lepší zážitek si mohou dojít pěšky na náměstí Republiky první festivalovou neděli. Někdo na koncerty symfonického orchestru chodí pravidelně, někdo třeba nebyl nikdy, my si ale myslíme, že filmové hity jako Pán prstenů, Star Wars, Harry Potter, Frozen, Superman nebo Les Miserables potěší snad každého. 

Jako sólistka vystoupí s Plzeňskou filharmonií zpěvačka Andrea Holá, kterou můžete znát z oblíbených muzikálech např. Mýdlový princ, Antoinetta, královna Francie nebo Trhák, Mefisto nebo Sestra v akci.  V roce 2014 se zúčastnila druhého ročníku soutěže Hlas Česko Slovenska a v soutěži skončila čtvrtá. Momentálně působí v několika přestaveních Divadla Studio Dva a v Divadle bez zábradlí a je také sólistkou Hudebního divadla Karlín. Ke spolupráci ji pozval šéfdirigent Plzeňské filharmonie Chuhei Iwasaki, pod jehož taktovkou celý koncert proběhne.

Chuhei Iwasaki

Před Plzeňskou filharmonií vystoupí na náměstí Republiky od 18,30 hod Alena Kozáková a Petr Vrobel, Hollywood s Plzeňskou filharmonií pokračuje od 20,00 hod. Vstup na celý program je zdarma. 

Přečtěte si dále...

Aktuality

Kulatiny Festivalu na ulici

Jak jinak oslavit 30. ročník než pořádnou muzikou. Program je téměř hotový, můžete začít vybírat a chystat se.

Aktuality

Festivalová děkovačka

Návštěvníci děkují potleskem, umělci na pódiu přídavky a úklonami. Festival tímto článkem děkuje a tleská všem, bez kterých by nemohl proběhnout.

Prohlédněte si program

a vyražte na festival!