Snad už to teď nezakřikneme, když vás postupně začneme lákat na letošní festivalový program. Za necelé dva měsíce startujeme a máte se na co těšit!

Příspěvek můžete sdílet...

Loňský ročník Festivalu na ulici se „vrátil ke kořenům“ své téměř třicetileté tradice a přivítal na čtyřech scénách ve třech žánrových blocích více než stovku kapel především z Plzně a okolí. Kdyby někdo dokázal být na více místech najednou, naposlouchal by v průběhu devíti dní 7875 minut hudby. Celkový čas strávený na dalších místech festivalu s doprovodným programem divadelním, výtvarným, dětským, gastronomickým a celkově zábavným jsme už nepočítali, protože na tolik míst by se nedokázal naklonovat ani nejšikovnější Plzeňák. Pro připomenutí přikládáme video s malým ohlédnutím.

Letos potřebuje podpořit úplně jakákoliv kulturní scéna kdekoliv, my se ale opět zaměříme hlavně na tu naši plzeňskou. Oproti loňsku ovšem ještě přidáme – scény, počty kapel a tím pádem i minuty hudby, pokud by to někdo chtěl počítat. Chystáme pro vás i různé speciální hudební a jiné kulturní projekty, propojení s dalšími (nejen) plzeňskými akcemi, rozšířený doprovodný program.

Přípravy na další ročník Festivalu na ulici jsou prostě v plném proudu. V diářích si označte termín 20. – 28.8., sledujte náš FCB a Aktuality na webu, v příštích dnech uveřejníme kompletní program. A asi je zbytečné dodávat, že se na vás opravdu šíleně moc těšíme. 

Přečtěte si dále...

Aktuality

Kulatiny Festivalu na ulici

Jak jinak oslavit 30. ročník než pořádnou muzikou. Program je téměř hotový, můžete začít vybírat a chystat se.

Aktuality

Festivalová děkovačka

Návštěvníci děkují potleskem, umělci na pódiu přídavky a úklonami. Festival tímto článkem děkuje a tleská všem, bez kterých by nemohl proběhnout.

Prohlédněte si program

a vyražte na festival!