Snad už to teď nezakřikneme, když vás postupně začneme lákat na letošní festivalový program. Za necelé dva měsíce startujeme a máte se na co těšit!

Příspěvek můžete sdílet...

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Loňský ročník Festivalu na ulici se „vrátil ke kořenům“ své téměř třicetileté tradice a přivítal na čtyřech scénách ve třech žánrových blocích více než stovku kapel především z Plzně a okolí. Kdyby někdo dokázal být na více místech najednou, naposlouchal by v průběhu devíti dní 7875 minut hudby. Celkový čas strávený na dalších místech festivalu s doprovodným programem divadelním, výtvarným, dětským, gastronomickým a celkově zábavným jsme už nepočítali, protože na tolik míst by se nedokázal naklonovat ani nejšikovnější Plzeňák. Pro připomenutí přikládáme video s malým ohlédnutím.

Letos potřebuje podpořit úplně jakákoliv kulturní scéna kdekoliv, my se ale opět zaměříme hlavně na tu naši plzeňskou. Oproti loňsku ovšem ještě přidáme – scény, počty kapel a tím pádem i minuty hudby, pokud by to někdo chtěl počítat. Chystáme pro vás i různé speciální hudební a jiné kulturní projekty, propojení s dalšími (nejen) plzeňskými akcemi, rozšířený doprovodný program.

Přípravy na další ročník Festivalu na ulici jsou prostě v plném proudu. V diářích si označte termín 20. – 28.8., sledujte náš FCB a Aktuality na webu, v příštích dnech uveřejníme kompletní program. A asi je zbytečné dodávat, že se na vás opravdu šíleně moc těšíme. 

Přečtěte si dále...

Aktuality

Komu za co děkuje Festival na ulici?

Devět dní se v ulicích Plzně jedlo, pilo, hodovalo, ale hlavně tančilo, hrálo, stavělo, zvučelo, fotilo, tleskalo a tak nějak celkově radovalo a užívalo. A teď je potřeba, aby se děkovalo.

Aktuality

Říkejte si, jak chcete, tenhle program je pro vás.

Drazí vandráci, čundráci, opékači, pečbuřti, trampíci, folkáči i ostatní posluchači akustické hudby zahrnuté do ranku folk, country, bluegrass a trampská hudba. Festivalový čtvrtek a pátek bude váš.

Prohlédněte si program

a vyražte na festival!