Festival na ulici tleská a děkuje.

28. multižánrový festival v ulicích Plzně včera skončil. Devět dní zažíval desítky potlesků návštěvníků. A teď je čas, aby se role vyměnily. Komu tedy naopak tleská Festival na ulici?

Příspěvek můžete sdílet...

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Nechceme nikoho upřednostňovat, tak to vezmeme pěkně podle abecedy:

Festival tleská Bedňákům, Brigádníkům a desítkám dalších lidí ve svém zázemí. Díky nim vyrostly v ulicích Plzně pódia, stany s občerstvením a malé scény, které kromě sněhu vydržely snad všechny možné nepřízně počasí.

Festival tleská svým Fanouškům a Návštěvníkům. Těm, kteří mu od začátku drželi palce a věřili, že myšlenka „návratu ke kořenům“ má smysl. Těm, kteří pak zaplnili festivalové plzeňské ulice, které neodradil vítr ani déšť, kteří tančili, zpívali nebo se jen usmívali. Všem těm, kteří vytvořili skvělou festivalovou atmosféru.

Festival tleská Novinářům a Partnerům. Díky nim se festival podařilo uskutečnit a dozvěděli se o něm všichni ostatní.

Festival tleská Účinkujícím. Těm, kteří vystupovali na pódiích, sportovali a tančili v trávě, bavili děti, malovali obrazy a dohromady vytvářeli celý festivalový program. Těm, kteří přijeli, předvedli, co umí a dokázali, že plzeňská kulturní scéna je vážně dobrá. A že si svůj vlastní festival opravdu zaslouží.

Tyhle čtyři party k sobě prostě patří, žádná z nich by nemohla chybět a bez žádné z nich by festival nebyl.  Festival na ulici to ví a všem jim z celého svého festivalového srdce děkuje.

Autor: Martina Ptáčková

Přečtěte si dále...

Aktuality

Komu za co děkuje Festival na ulici?

Devět dní se v ulicích Plzně jedlo, pilo, hodovalo, ale hlavně tančilo, hrálo, stavělo, zvučelo, fotilo, tleskalo a tak nějak celkově radovalo a užívalo. A teď je potřeba, aby se děkovalo.

Aktuality

Říkejte si, jak chcete, tenhle program je pro vás.

Drazí vandráci, čundráci, opékači, pečbuřti, trampíci, folkáči i ostatní posluchači akustické hudby zahrnuté do ranku folk, country, bluegrass a trampská hudba. Festivalový čtvrtek a pátek bude váš.

Prohlédněte si program

a vyražte na festival!