Vstup zdarma není zadarmo. Proč si vážit partnerů?

Málokdo si prohlíží loga na plakátech. Málokdo poslouchá, když moderátor na podiu vyjmenovává partnery. Ale málokdo si taky uvědomuje, jak by akce vypadaly (nebo některé spíš nevypadaly), kdyby partnerů nebylo…

Příspěvek můžete sdílet...

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Vracíme se ke kořenům a podporujeme plzeňskou scénu. Ta to zvláště letos, kdy je pocuchaná koronavirovou vlnou, rozhodně potřebuje a snad i ocení. Děláme to tak, že plzeňským kapelám umožníme, aby se představily nebo připomenuly svým fanouškům, dáme jim příležitost zahrát si na velkých scénách s kvalitní technikou, dostaneme je na plakáty, na web a do rádií a zaplatíme jim honorář.

To všechno stojí peníze. A protože nevybíráme žádné vstupné, jediným zdrojem těchto peněz jsou partneři.  Ani ti to ale letos nemají lehké – boj s rozpočty a zapojení do kulturního projektu, který může být kdykoliv zrušen, vyžaduje opravdovou odvahu odpovědných markeťáků.

Ze všech těchto důvodů si všech našich partnerů vážíme a děkujeme jim: těm, kteří dali hodně peněz, méně peněz, reklamní čas či prostor, cokoliv zadarmo, prostě pomohli tomu, aby se nám v rekordním čase a v nejistých podmínkách podařilo zorganizovat další ročník tradičního festivalu.

Jestli jste dočetli až sem a souhlasíte s námi, máme pro vás návrh: věnujte čas, který byste potřebovali pro nákup vstupenky na koncert vaší oblíbené kapely tomu, že si přečtete ještě následující seznam. A když vás jméno některého z našich partnerů zaujme, klikněte na jeho webovky.

Pokud to uděláte, dáte našim odvážným partnerům body za jejich snahu. A nám šanci na to, že je příští rok zase znovu ukecáme.

A sami sobě pak dobrý pocit z toho, že jste pomohli plzeňské kulturní scéně.

Děkujeme. Partnerům i vám.

Akci podporují:

Město Plzeň – Kulturní Plzeň

HLAVNÍ PARTNER – Skupina ČEZ

PARTNEŘI – Plzeňský kraj, Nadace 700 let města Plzně, Plzeňská teplárenská, OSA, PMDP, Mattoni, Pepsi, Obytná zóna Sylván, Radovánek, Unie výtvarných umělců Plzeň a Městský obvod Plzeň 4

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI – Kiss Radio, Radio BEAT, Country Radio, Rádio Samson, Rádio Západ, PlzeňskéKapely.cz, ZAK TV, plzen.cz, Deník, Kudyznudy.cz, Žurnál, Festivaly.eu, Plzeňoviny.cz

Autor: Martina Ptáčková

Přečtěte si dále...

Aktuality

Kulatiny Festivalu na ulici

Jak jinak oslavit 30. ročník než pořádnou muzikou. Program je téměř hotový, můžete začít vybírat a chystat se.

Aktuality

Festivalová děkovačka

Návštěvníci děkují potleskem, umělci na pódiu přídavky a úklonami. Festival tímto článkem děkuje a tleská všem, bez kterých by nemohl proběhnout.

Prohlédněte si program

a vyražte na festival!