Na ulici budou Vary

Letošní partnerství Festivalu na ulici a soutěžeTop RoofTop Talenty přinese do Plzně hned dvě kapely.

Příspěvek můžete sdílet...

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Top RoofTop Talenty je soutěž karlovarských hudebních kapel i sólových umělců všech žánrů. Soutěže se mohou zúčastnit pouze s vlastní autorskou tvorbou.

„Osobně jsem ráda, že i v této době, kdy se veškerý život prakticky zastavil, vznikají nové projekty, které mohou začínajícím umělcům pomoct i na nadregionální úrovni. Zároveň si spolu s pořadateli soutěže slibujeme, že takto získáme lepší aktuální přehled o nových talentech našeho kraje, kteří jej mohou v budoucnu reprezentovat jako jejich předchůdci 100° nebo rodák Dan Bárta,” říká porotkyně TRTalentů, zastupitelka karlovarského kraje a dramaturgyně šviháckých akcí a Kulturně Ozdravné Kúry (KOK) Markéta Monsportová. 

The Sidewaves

Odborná porota ve složení Aneta Martínková (Full Moon Magazine, Bad Names), Markéta Monsportová (krajská zastupitelka, zakladatelka spolku Švihák), Zdeněk Neusar (Frontman.cz, Festival Beseda u Bigbítu) a Jakub Nový (SAI – Svaz autorů a interpretů, Za živou hudbu) rozhodla na konci června o vítězi, respektive o vítězích. Výsledky byly nerozhodné, vyhrály tedy dvě kapely – funková sedmičlenná formace Funky Monx a indie-popové duo The Sidewaves.

Zde se můžete podívat na playlist videozáznamů finalistů soutěže.

Obě vítězné kapely můžete vidět a slyšet na letošním Festivalu na ulici, na scéně U Branky – Funky Monx 21.8. od 18:30 a The Sidewaves 23.8. od 16:45.

Přečtěte si dále...

Aktuality

Kulatiny Festivalu na ulici

Jak jinak oslavit 30. ročník než pořádnou muzikou. Program je téměř hotový, můžete začít vybírat a chystat se.

Aktuality

Festivalová děkovačka

Návštěvníci děkují potleskem, umělci na pódiu přídavky a úklonami. Festival tímto článkem děkuje a tleská všem, bez kterých by nemohl proběhnout.

Prohlédněte si program

a vyražte na festival!